Anasayfa
Hakkımızda
Haberler
Toplantılar
İletişim
Haberler
Masterclass 3: Kolorektal Kanserler Sempozyumu
11 Mart 2019
İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği ve Sempozyum Düzenleme Kurulu adına sizleri 05 - 07 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul Elite World Asia Otel'de gerçekleştirilecek olan Master Class Gastroenteroloji Cerrahisi toplantılarının üçüncüsü olan Kolorektal Kanserler Sempozyumuna davet etmekten büyük onur duyuyoruz.
Devamı
Mikrobiyota 2018
18 Ekim 2017
Yükseliş İktisadi ve Stratejik Araştırmalar Vakfı (YISAV) tarafından 18-22 Nisan 2018 tarihlerinde, Gloria Golf Hotel Antalya’da, 2. Uluslararası İnsan Mikrobiyotası ve Sağlığımıza Etkileri Kongresi gerçekleştirilecektir.
Devamı
Hazırlıkları Tamamlanmak Üzere Olan Sempozyum ve Kongrelerimiz
18 Ekim 2017
Hazırlıkları tamamlanmak üzere olan yeni dönem sempozyum ve kongrelerimiz...
Devamı
'Gastroenteroloji Cerrahisi Doçenti' sayımız 7’ye yükseldi
18 Ekim 2017
Geride bıraktığımız hafta, Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanı iki arkadaşımız doçentlik sözlü sınavlarını başarı ile geçtiler ve 'Gastroenteroloji Cerrahisi Doçenti' oldular.
Devamı
Tebrik
01 Mart 2017
Meslektaşlarımız, Tahsin Dalgıç ve Mehmet Akif Türkoğlu Doçentlik sınavlarında başarılı olmuş ve 'Doçent' ünvanını almaya hak kazanmıştır.
Devamı
5. Gastroenteroloji Cerrahisi Kongresi
28 Şubat 2017
Değerli Meslektaşlarımız,
Her yıl HEBİPA ile birlikte düzenlemekte olduğumuz Gastroenteroloji Cerrahisi kongrelerinden bir yenisinin daha hazırlıklarını tamamladık.
Devamı
Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanlık Eğitimi Çekirdek Müfredatı yayınlandı
07 Eylül 2015
Sağlık Bakanlığı Tıpta Uzmanlık Kurulu Müfredat Oluşturma ve Standart Belirleme Sistemi (TUKMOS) öncülüğünde sürdürülen “Gastroenteroloji Cerrahisi Uzmanlık Eğitimi Çekirdek Müfredatı” çalışmaları tamamlandı.
Devamı
'Masterclass 1: Pankreas Kanserleri'
07 Eylül 2015
İstanbul Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği’nin Almanya Heidelberg Üniversitesi’nin katılımı ile düzenlediği “Pankreas Kanserleri” toplantısı 11-12 Mart 2016’da gerçekleştirilecek.
Devamı
Gastroenteroloji Cerrahi Kongresi III
07 Eylül 2015
Değerli Meslektaşlarımız,
'Mesleki Bilgilerimizin Güncellenmesi' amacına yönelik olarak düzenlemekte olduğumuz ‘Gastroenteroloji Cerrahisi Kongreleri’nden bir yenisinin daha hazırlıklarını tamamladık.
Devamı
Şükür Kavuşturana
07 Eylül 2015
Web sitemize hoşgeldiniz.

Sivil toplum kuruluşlarının ‘olmazsa olmaz’larından olan sosyal medya kullanımının getirdiği iletişim kolaylıklarından faydalanmak için bu adresi Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği’nin yayın ve haberleşme aracı olarak kullanacağız.
Devamı