Anasayfa
Hakkımızda
Haberler
Toplantılar
İletişim
Hakkımızda
Web sitemize hoşgeldiniz.

Sivil toplum kuruluşlarının ‘olmazsa olmaz’larından olan sosyal medya kullanımının getirdiği iletişim kolaylıklarından faydalanmak için bu adresi Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği’nin yayın ve haberleşme aracı olarak kullanacağız.

Derneğimizin kuruluşundan bu yana ilgi ile karşılanan çalışmalarını, kardeş derneklerimizle birlikte, artık daha büyük platformlara taşıyoruz. Çalışmalarımızı internet ortamında da sizlerle paylaşacak olmaktan duyduğumuz sevinci, sözü uzatmadan, “Şükür kavuşturana” diyerek ifade etmek istiyorum.

Sitemizde önce 'Haberler’ başlığı altında dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler ileterek başlayacağız, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunma ve diğer basamaklara geçeceğiz. Gastroenteroloji Cerrahisi ihtisasının dayandığı temel düşünceyi ve ülkemizdeki ‘dünü-bugünü-yarını’nı işleyecek olan ve benzeri diğer başlıklar altında kısa sürede dinamik, daha geniş kapsamlı ve izleyicilerine katkı sağlayacak bir ortam oluşmasını ümit ediyoruz.

Karşılıklı olarak hep iyi haberler iletebilmemiz ve iyilikler içinde olabilmemiz dileklerim ile ve tekrar görüşmek üzere.

Yönetim Kurulu:

Gastroenteroloji Cerrahisi Derneği

Başkan
Prof. Dr. Erdal Birol Bostancı

Başkan Yardımcısı
Prof. Dr. Sezai Yılmaz

Sekreter
Prof. Dr. Yusuf Bayram Özoğul

Muhasip Üye
Doç. Dr. Tahsin Dalgıçş

Üye
Prof. Dr. Musa Akoğlu


Dernek tüzüğünü bu bağlantıdan inceleyebilirsiniz.